RÁZOVÁ VLNA

Technologie a přístroje pro aplikaci rázové vlny

Razova vlna

Fyzikální podstata rázové vlny

razova vlna v praze Rázová vlna 06-2017

"Rázová vlna" (anglicky Shock Wave, zkratka SW) je označení pro léčebnou technologii využívající jev nespojitého šíření vln podobného známému jevu třesku při překročení nadzvukové rychlosti (viz wikipedia). Ráz vygenerovaný přístrojem se prostřednictvím hlavice aplikátoru přenáší do tkáně, kde se dále šíří ve formě (nespojitých) vln.Dotek ruky maséra v jednom okamžiku vyvolá jedinou vlnu, rázová vlna stovky až tisíce. Rázová vlna vyvolaná přístrojem proniká do tkáně hlouběji (1,5 - 12 centimetrů) a je násobně intenzivnější a účinnější.

definice ve Wikipedii ..
img

Technologie tvorby rázové vlny

img Rázová vlna 06-2017

Rázovou vlnu lze generovat různými způsoby - elektrohydraulicky, piezoelektricky a elektrodynamicky (2) s tím, že různí výrobci používají různé technologie. S jejich zdokonalováním se vyvíjejí i přístroje a způsob jejich využití. Kde přístroje I. a II. generace vyžadují 3 - 5 ošetření, nejnovější přístroje vyžadují jediné (1). Příkladem je rázová vlna EvoTRON (1) pro léčbu pohybového aparátu ... přehled technologií rázové vlny

Razova vlna pro odstraneni celulitidy

Výrobci a značky přírazova-vlna-praha.htmlstrojů rázové vlny

Odstraneni celulitidy Rázová vlna 06-2017

Rozvoj zažívá radiální rázová vlna využívaná v estetické medicíně pro odstranění celulitidy. Počet studií, kde rázovou vlnu aplikují neustále roste. Roste i počet výrobců. Mezi zavedené výrobce rázové vlny patří Storz Medical, Swiss Medical, Sanuman, BTL ..

cena a prodejci přístrojů - rázová vlna ..
razova-vlna-praha.html

REFERENCE:

CZIN.eu